PakkumisteMaja · EE
LaosBenaga Chaga — kapslid (hingamisteede tervis), tootepakend
Hingamisteede tervis

Benaga Chaga

Kapslid — looduslik abiline kopsudele ja hingamisteedele

★★★★★4.8 · 5 arvamust
€39
Käibemaks sees · tasuta tarne
Tellige täna — tagasihelistamine 30 minuti jooksul
  • 💸 Makse kullerile
  • 🚚 Tarne 1–4 päevaga
  • 🔒 Diskreetne pakend
  • 📞 Tagasihelistamine 30 min
Telli

Kiirtellimine — makse kullerile

+372
🔒 SSL turvaline·📞 Tagasihelistamine 30 min

Teie andmed on konfidentsiaalsed. Nuppu vajutades nõustute meie privaatsuspoliitikaga.

Omadused

Ravimvorm
Kapslid
Maht / kogus
10 Kapslit
Pakend
Karp
Koostis
Inonotus obliquus, 10% Polysaccharides

Selle toote kohta

Kaasaegses elutempos on hingamisteede tervis muutunud olulisemaks kui kunagi varem. Õhukvaliteet, stress ja elustiil võivad mõjutada meie võimet vabalt ja sügavalt hingata. Just sel põhjusel on Benaga Chaga kapslid loodud pakkuma toetust neile, kes otsivad looduslikku viisi oma kopsude ja hingamisteede heaolu hoidmiseks. Kapslid sisaldavad Chaga seene viljakeha ekstrakti, mis on tuntud oma toetavate omaduste poolest. Regulaarsel kasutamisel, näiteks 2–4 nädala jooksul, võivad need kapslid aidata kaasa hingamisteede loomuliku kaitsevõime tugevdamisele ja aidata kaasa mugavamale hingamisele. Oluline on meeles pidada, et iga organism on unikaalne ja tulemused võivad varieeruda. Siiski pakub Benaga Chaga võimalust toetada oma hingamisteede süsteemi looduslikul teel, aidates kaasa üldisele kopsude tervisele.

Chaga seene vägi hingamisteede heaks

Benaga Chaga kapslite peamine toimeaine on Inonotus obliquus ehk Chaga seene viljakeha ekstrakt, mis on sajandeid tuntud oma mitmekülgsete omaduste poolest. See eriline seen, mis kasvab peamiselt kasepuudel, sisaldab rikkalikult polüsahhariide – antud tootes on neid lausa 10%. Polüsahhariidid on tuntud oma võime poolest toetada organismi loomulikku kaitsevõimet ja immuunsüsteemi, mis on omakorda oluline hingamisteede tervise hoidmisel. Tugev immuunsüsteem aitab organismil paremini toime tulla väliste teguritega, mis võivad köha ja hingamise kvaliteeti mõjutada, pakkudes seeläbi kopsudele vajalikku tuge ja kaitset.

Kopsude ja hingamisteede loomulik tugi

Benaga Chaga kapslid on spetsiaalselt loodud toetama hingamisteede loomulikku funktsioneerimist. Regulaarne kasutamine aitab hoida hingamisteede mugavustunnet ja toetab kopsude tervist. See on eriti oluline neile, kes soovivad toetada oma organismi vastupanuvõimet ja parandada hingamise kvaliteeti. Chaga seene ekstraktis sisalduvad toimeained on tuntud oma võime poolest aidata kaasa hingamisteede limaskestade normaalsele seisundile, mis on oluline nii ennetamisel kui ka taastumisel. Valides Benaga Chaga kapslid, valid sa loodusliku tee oma hingamisteede süsteemi eest hoolitsemiseks.

Miks valida Benaga Chaga kapslid?

Benaga Chaga kapslid pakuvad mugavat ja looduslikku viisi oma hingamisteede tervise toetamiseks. 10 kapslist koosnev pakend on praktiline ja lihtne kasutada. Iga kapsel sisaldab hoolikalt valitud Chaga seene ekstrakti, mille polüsahhariidide sisaldus on standardiseeritud tagamaks toote efektiivsuse. See on ideaalne valik inimestele, kes hindavad looduslikke lahendusi ja soovivad pakkuda oma kopsudele ja hingamisteedele parimat tuge. Lisaks on tegemist Eestis müüdava toidulisandiga, mis järgib kõiki kvaliteedistandardeid.

Ohutus ja ettevaatusabinõud

See toode on toidulisand (Toiduseadus § 22), mitte ravim. See ei diagnoosi, ravi ega ennetu haigusi. Kui tarvitate juba retseptiravimeid, olete rase, imetate või põete kroonilist haigust, konsulteerige enne kasutamist perearsti või kvalifitseeritud tervishoiutöötajaga. Mitte soovitatav alla 18-aastastele. Mitte ületada päevast soovituslikku annust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset toitumist.

Tellimine, tarne ja makse

Pärast tellimuse esitamist helistab meie konsultant ja kinnitab telefoni teel teie aadressi, koguse ja tarneaja. Pakk saadetakse täiesti diskreetses pakendis — väljast pole tootenime näha. Tarne kogu Eestisse 1–4 tööpäeva jooksul, makse saate tasuda pakikullerile sularahas, kaardiga või soovi korral ettemaksuna pangaülekandega vastavalt VÕS § 56 (lepingueelse teabe nõuetele).

Miks meid usaldatakse

Pakkumiste Maja on hoolikalt valitud kataloogiga turuplatsi. Töötame ainult selliste tarnijatega, kelle toodetel on EL-i vastav märgistus, koostis on deklareeritud Põllumajandus- ja Toiduametile ja kelle partii dokumendid on saadaval. Kui pakk saabub kahjustatud kujul, võtke 14 päeva jooksul meiega ühendust (Võlaõigusseaduse § 56, tarbija 14-päevane taganemisõigus) — vahetame toote tasuta või tagastame raha.

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas Benaga Chaga kapslid aitavad hingamisteid toetada?

Benaga Chaga kapslid sisaldavad Chaga seene viljakeha ekstrakti, mis on rikas polüsahhariidide poolest. Need ained toetavad organismi loomulikku kaitsevõimet ja immuunsüsteemi, mis omakorda aitab hoida hingamisteede tervist ja kopsude normaalset funktsiooni. See aitab kaasa mugavamale hingamisele ja toetab organismi vastupanuvõimet.

Kui kiiresti peaksin tulemusi ootama Benaga Chaga kapslite kasutamisel?

Nagu iga loodusliku toidulisandi puhul, on tulemused individuaalsed ja võivad varieeruda. Siiski, regulaarsel kasutamisel, näiteks 2–4 nädala jooksul, võivad Benaga Chaga kapslid aidata kaasa hingamisteede loomuliku kaitsevõime tugevdamisele. Oluline on järjepidevus ja keha kuulamine.

Kas Benaga Chaga kapsleid tohib kasutada koos teiste toidulisanditega?

Üldjuhul on Benaga Chaga kapsleid ohutu kasutada koos teiste toidulisanditega. Siiski, kui te tarvitate regulaarselt ravimeid või teil on kroonilisi haigusi, on alati soovitatav konsulteerida enne uue toidulisandi kasutamist oma perearsti või apteekriga. Nii saate veenduda, et see sobib teile ja teie tervislikule seisundile.

Miks on oluline toetada kopsude tervist?

Kopsud on elutähtsad organid, mis vastutavad hapniku saamise ja süsinikdioksiidi eemaldamise eest meie kehast. Nende hea tervis on seotud üldise elujõu ja heaolu hoidmisega. Tervete kopsudega on hingamine lihtsam ja mugavam, mis mõjutab positiivselt kogu organismi energiataset ja vastupanuvõimet. Benaga Chaga kapslid pakuvad looduslikku tuge nende elutähtsate funktsioonide hoidmiseks.

Kui kiiresti pakk kohale jõuab?

Enamikule Eesti aadressidest 1–4 tööpäeva jooksul. Saartele ja kaugematesse piirkondadesse kuni 5 päeva. Jälgimisnumber saadetakse SMS-iga.

Kas toode on originaal?

Jah — võtame laoseisu otse volitatud tarnijatelt. Iga pakendil on selgelt nähtav partii number ning valmistamis- ja parima enne kuupäev.

Kuidas on lood tagastusõigusega?

Tarbijal on Võlaõigusseaduse § 56 alusel 14-päevane taganemisõigus alates paki kättesaamisest. Avamata toote saate tagastada täies ulatuses, raha tagastame 14 päeva jooksul.

Klientide arvamused

★★★★★4.8
Päriste ostjate kogemused
Eveli Kask — Viljandi, Viljandimaa
Eveli Kask✓ Kinnitatud ostja
Viljandi, Viljandimaa · vanus 42
★★★★★· 5 päeva tagasi

Veebileht on eesti keeles ja seetõttu oli ka minu emale lihtne tellimust selgitada. Telefonikonsultant oli väga viisakas naisterahvas. Toode oli täpselt selline, nagu pildil.

Jaan Mäekivi — Rakvere, Lääne-Virumaa
Jaan Mäekivi✓ Kinnitatud ostja
Rakvere, Lääne-Virumaa · vanus 55
★★★★· 2 nädalat tagasi

Hind on mõistlik, mujal müüakse kallimalt. Juhised olid mehe jaoks selged ja lihtsad. 15 päevaga on natuke muutust juba tunda.

Anneli Pärn — Pärnu, Pärnumaa
Anneli Pärn✓ Kinnitatud ostja
Pärnu, Pärnumaa · vanus 38
★★★★★· 3 päeva tagasi

Probleem on mind kaua vaevanud, olen palju asju proovinud, aga miski ei aidanud. Konsultant rääkis telefonis rahulikult, ei avaldanud survet. Soovitan ka oma õdedele ja sõbrannadele.

Risto Linde — Tallinn, Harjumaa
Risto Linde✓ Kinnitatud ostja
Tallinn, Harjumaa · vanus 48
★★★★★· 1 nädalat tagasi

Töö rutiinis ei jõudnud oma tervisest hoolida. Arst andis mulle väga head nõu. Igapäevane enesetunne on nüüd parem ja perekond märkas seda kohe.

Mati Tamm — Tartu, Tartumaa
Mati Tamm✓ Kinnitatud ostja
Tartu, Tartumaa · vanus 65
★★★★★· 1 nädalat tagasi

Minu vanuses mehel on raske usaldada uusi tooteid, aga siin ei survestatud mind. Pakk jõudis kolme päevaga. Esimese kuuga sai mu uni paremaks ja energiat on rohkem.

Arvamused on saadetud klientide poolt pärast ostu sooritamist

Need võivad samuti meeldida

€39
💸 Makse pakikullerile